Bizi Tanıyın-Toptanevteks Toptan Otel ve Ev tekstili için doğru yerdesiniz. Toptan Otel ve Ev tekstili; Tekstilin kalbi Denizli’de yer alan Toptanevteks.com online satış mağazası ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmayı amaçlamaktadır.

Bizi Tanıyın-Toptanevteks

Tekstil ve peştamal  ve otel tekstili üzerine temellendirdiğimiz mağazamızda ev tekstili üzerine de binlerce ürün bulunmaktadır.

Öncelikle uzman ekibimiz ülkemizdeki ve dünyadaki e-ticaret alanındaki gelişmeleri ve yaşanan problemleri analiz etti. Müşterilerin e-ticaretten beklentilerini inceledi. Elde edilen verilerden yola çıkarak hareket planı oluşturduk.

Kalite, ürün çeşitliliği ve fiyat parametrelerini göz önüne alarak özel tasarım ürünleri sizlerin beğenisine sunmayı hedefledik.En güncel ürünlere en uygun fiyata sahip olmak isteyen müşterilerimize özel kampanyalar tasarladık.Ayrıca yaşanan teknik problemleri en aza indirecek profesyonel bir web sitesi ve müşteri hizmetleri desteği ile yola çıktık.

Güvenlik önlemlerinin ön planda olduğu web sitemizden kredi kartı, banka havalesi, seçeneklerinden size uygun olan ödeme seçeneğiyle güvenle ve keyifle alışveriş yapabilirsiniz.

Tüm sosyal medya mecralarından bize ulaşabilir, yeni satışa sunulan ürünlerimizi inceleyebilir ve istediğiniz tekstil ürünlerini uygun fiyata kapınıza kadar getirebilirsiniz.

Toptan Otel ve Ev tekstili Ürün kategorilerimizden seçmeler:

Naturel Ürünler, Peştemal, Buldan Tekstil Ürünleri, Havlu, Bornoz, Nevresim Takımları, Çarşaf, Lastikli Çarşaf, Pike, Yorgan, Yastık, Saten nevresim takımları ve binlerce ürün uygun fiyatlarla https://toptanevteks.com/‘da sizlerin beğenisine sunuluyor.

Denizli’den Tekstil ürünlerini kapınıza kadar getiren mağaza https://toptanevteks.com

Öncelikle uzman ekibimiz ülkemizdeki ve dünyadaki e-ticaret alanındaki gelişmeleri ve yaşanan problemleri analiz etti. Müşterilerin e-ticaretten beklentilerini inceledi. Elde edilen verilerden yola çıkarak hareket planı oluşturduk.Kalite, ürün çeşitliliği ve fiyat parametrelerini göz önüne alarak özel tasarım ürünleri sizlerin beğenisine sunmayı hedefledik.En güncel ürünlere en uygun fiyata sahip olmak isteyen müşterilerimize özel kampanyalar tasarladık.Ayrıca yaşanan teknik problemleri en aza indirecek profesyonel bir web sitesi ve müşteri hizmetleri desteği ile yola çıktık.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZA HER ANLAMDA AVANTAJ SAĞLAR

KONSEPTE UYGUN-  Otelinizin konseptine uygun, geniş ürün ağı içinde farklı renk ve kumaş alternatiflerimiz vardır

 

Top